DÜZCE İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Eğitim Bilişim Ağı-EBA Tanıtım ve Kullanım Kılavuzu, Afişler

Eğitim Bilişim Ağı-EBA Tanıtım ve Kullanım Kılavuzu, Afişler

Bakanlığımız tarafından tüm öğretmen ve öğrencilerin kullanımına sunulan, dünyanın en büyük eğitim portalı olan Eğitim Bilişim Ağı(EBA) sürekli yenilenmekte ve içerik bakımından zenginleşmektedir.

Öğrencilerin derse ilgilerini ve motivasyonlarını artırabilecek birçok içeriğe sahip olan EBA´nın bir eğitim aracı olarak tüm eğitim paydaşları tarafından kullanılması önem arz etmektedir. 

İlimizde EBA kullanımını desteklemek amacıyla hazırlanan Tanıtım-Kullanım Kılavuzu ve EBA ile ilgili kısa bilgilendirmeler içeren afişler web sitemiz-FATİH Projesi başlığı altında yayımlanmış bulunmaktadır.

Söz konusu materyallerin okul idareleri tarafından tüm öğretmen ve öğrencilerle okul web sitelerinde, kurum içi sosyal paylaşım ortamlarında, okul-sınıf panolarında  paylaşılarak; sağlanan e-içerik ortamından tüm öğrencilerin haberdar edilmesi, böylelikle EBA´nın eğitim kalitemizi artırmak adına bir basamak olarak kullanılması hedeflenmektedir.

Kılavuz ve afişlere ulaşmak için tıklayınız.

Valilik Binası İl Milli Eğitim Müdürlüğü / DÜZCE - 0380 524 13 80 - 0380 524 13 81 - 0380 524 13 82

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.