DÜZCE İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

@gezsen_duzce İnstagram Hesabı

@gezsen_duzce İnstagram Hesabı

Bakanlığımız ülkemize yönelik turizm talebini ve ülkemizin dış dünyadaki bilinirliğini artırmak,imaj ve marka değerine olumlu katkı sağlamak amacıyla tanıtım faaliyetleri yürütmektedir. Bu kapsamda, 2021 yılında Bakanlığımız Tanıtma Genel Müdürlüğü ve ilgili kuruluşu olan Türkiye Turizm Tanıtım ve Geliştirme Ajansı (TGA) bünyesinde, ulusal ve uluslararası alanda destinasyonlarımızın daha etkin tanıtımını destekleyecek "İl Bazlı Markalaşma ve Tanıtım Çalışması" yapısı oluşturulmuştur.

Sözü edilen, "İl Bazlı Markalaşma ve Tanıtım Çalışması"nın devamı niteliğinde; destinasyon tanıtımı için ilimizde çalışan tüm paydaşların sürdürülebilir bir işbirliği modeli geliştirmesi, etkili ve sonuç odaklı tanıtım çalışmalarının ortaya koyulması, rakip destinasyonlardan farklı bir kimlik yaratılması, markalaşma ve destinasyonun dijital dünyada görünür kılınması amaçlarıyla "İl Tanıtım ve Geliştirme Programı" olarak anılan yeni bir çalışmaya başlanmıştır.

Bu çerçevede Valiliğimiz Başkanlığında ve Müdürlüğümüz koordinasyonunda ilgili kurum ve kuruluşların katılımıyla "Düzce İl Tanıtım ve Geliştirme Kurulu" oluşturulmuştur. İlgili Kurulun,İlimizin tanıtım faaliyetleri çerçevesinde yürüttüğü çalışmalar sonucunda, Bakanlığımız Türkiye Turizm Tanıtım ve Geliştirme Ajansı (TGA) tarafından yurtiçi hedef kitleye yönelik @gezsen_duzce resmi instagram hesabı 9 Ağustos 2022 tarihinde yayına alınmıştır.

Konu ile ilgili remi yazı için LÜTFEN TIKLAYINIZ

Valilik Binası İl Milli Eğitim Müdürlüğü / DÜZCE - 0380 524 13 80 - 0380 524 13 81 - 0380 524 13 82

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.