DÜZCE İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Mesleki Eğitim-Özel Sektör İşbirliği Kapsamında Milli Eğitim Müdürümüz Tamer Kırbaç TEKNOROT Otomotiv AŞ'yi Ziyaret Etti

Mesleki Eğitim-Özel Sektör İşbirliği Kapsamında Milli Eğitim Müdürümüz Tamer Kırbaç TEKNOROT Otomotiv AŞ'yi Ziyaret Etti

Milli Eğitim Bakanlığı Mesleki ve Teknik Eğitim Genel Müdürlüğü tarafından Mesleki Eğitim Merkezi Programı kapsamında uygulanan "Ustalık Telafi Programı" İlimizdeki işletmelerde yürütülmeye devam ediyor.

Programın başarılı bir şekilde uygulandığı işletmelerden biri olan TEKNOROT OTOMOTİV ÜRÜNLERİ A.Ş. ile Fatih Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesinin yürüttüğü çalışmaları yerinde görmek amacıyla İl Milli Eğitim Müdürümüz Tamer KIRBAÇ fabrikaya ziyarette bulundu.

Ziyaret kapsamında TEKNOROT Genel Müdürü Sayın Cevat ARSLAN İle yapılan görüşmeye; Milli Eğitim Müdürümüz Tamer KIRBAÇ, Müdürlüğümüz Mesleki ve Teknik Eğitim hizmetlerinden sorumlu Müdür Yardımcısı Turan ŞAHİN, Fatih MTAL Okul Müdürü Fuat AYDOĞDU, Teşvik Akademi Bilişim A.Ş. kurucusu Ahmet KUŞÇU, TEKNOROT Otomotiv Ürünleri A.Ş. Personel ve Özlük İşleri Müdürü Bora DALYANOĞULLARI, İnsan Kaynakları Müdürü Kağan GÜNVER, İnsan Kaynakları İletişim Sorumlusu Elif SAĞLAM katıldılar. 

Ustalık Telafi Programı hakkında değerlendirmelerin yapıldığı görüşmenin ardından, fabrikadaki üretim sahasında programın uygulanışı ile ilgili fabrika yetkililerinden bilgi alındı.

Mesleki Eğitim-Özel Sektör İşbirliğinin geliştirilmesi için desteklerini esirgemeyerek, imzalanan protokol çerçevesinde Fatih Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesine 34 bilgisayardan oluşan Bilgisayar Laboratuvarının kurulumuna sağladığı destek nedeniyle TEKNOROT Genel Müdürü Cevat ARSLAN'a Milli Eğitim Müdürümüz Tamer KIRBAÇ ve Fatih Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Müdürü Fuat AYDOĞDU Teşekkür Belgesi takdim ettiler.

İyi dileklerde bulunularak, ziyaret sonlandırıldı. 


13-01-202313-01-202313-01-202329-12-2022

 

 

Valilik Binası İl Milli Eğitim Müdürlüğü / DÜZCE - 0380 524 13 80 - 0380 524 13 81 - 0380 524 13 82

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.