DÜZCE İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

TOPLUM YARARINA PROGRAM (TYP) TEMİZLİK VE GÜVENLİK GÖREVLİSİ KURA SONUÇLARI

TOPLUM YARARINA PROGRAM (TYP) TEMİZLİK VE GÜVENLİK GÖREVLİSİ KURA SONUÇLARI

2020-2021 Eğitim Öğretim Yılı için Toplum Yararına Program kapsamında Düzce İl Milli Eğitim Müdürlüğüne bağlı okul ve kurumlarda temizlik ve güvenlik görevlisi olarak vazife yapacakların belirlenmesine ilişkin kura sonuçları için tıklayınız. 

Listede ismi yer alanların işe giriş işlemlerine ilişkin gerekli duyurular Müdürlüğümüz web sayfası üzerinden yapılacak ve başvuru esnasında vermiş oldukları şahsi telefon numaralarına bilgilendirme mesajları ulaştırılacaktır. Bu vatandaşlarımızın salgın tedbirleri doğrultusunda kendilerine bilgi verilmeden Müdürlüğümüze şahsen başvuruda bulunmamaları gerekmektedir.

 

Kura çekimi ile isimleri belirlenenlerden:

  • SGK sistemi üzerinden yapılacak sorgulamalarında 15 Ağustos 2020 sonrası "çalışıyor" kayıtlarının olması
  • Adrese Dayalı Nüfus Kayıt Sistemine göre (ADNKS) aynı adreste ikamet eden (Aynı hane halkına mensup) kişilerden yalnızca biri bu programa katılabilir şartına uygun başvuru yapılmış olmaması
  • Adrese Dayalı Nüfus Kayıt Sistemine (ADNKS) göre aynı adreste oturanların (Aynı hane halkına mensup olanların), programa başvuru yapılan tarih dikkate alınarak ulaşılabilen en yakın döneme ait gelir getirici bir işte çalışma sonucu elde ettikleri toplam kazançlarının net asgari ücretin bir buçuk katını aşması

durumlarında Toplum Yararına Program kapsamında görevlendirmeleri yapılmayacaktır. Bu hususlara ilişkin yanlış ve yalan beyanda bulunan, idareye sahte ve yanıltıcı belge teslim edenlerin Toplum Yararına Program ile ilişikleri kesilecek, bir daha herhangi bir Toplum Yararına Programa başvurmalarına izin verilmeyecek, kendilerine yapılan ücret vesair ödemelerin tamamı yasal faizi ile beraber geri alınacaktır.

Kamuoyuna saygıyla duyurulur.

 

Valilik Binası İl Milli Eğitim Müdürlüğü / DÜZCE - 0380 524 13 80 - 0380 524 13 81 - 0380 524 13 82

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.