DÜZCE İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Tüm Kurumlarımızın Dikkatine!

Tüm Kurumlarımızın Dikkatine!

İlgi: T.C. Milli Eğitim Bakanlığı(Yenilik ve Eğitim Teknolojileri Genel Müdürlüğü)´nın 06.03.2019 tarihli ve E.4859306 sayılı yazısı.

 

Eğitimde FATİH Projesi kapsamında bir çok kurumumuzda etkileşimli tahta, internet ağ altyapısı ve internet erişimi gibi proje bileşenleri öğretmen ve öğrencilerimizin hizmetine sunulmuştur.

Süreç içerisinde eğitim kurumlarımızın taşınması, kapanması, yıkılıp yeniden yapılması, ihtiyaç fazlası donanımların daha etkin kullanılacağı diğer kurumlara taşınması vb. nedenlerle envanter bilgilerinde değişiklikler meydana geldiği bilinmektedir. Bu değişikliklerin izlenmesi ve ihtiyaçların güncel tespitlerinin yapılarak planlama çalışmalarına yön verilmesinde kurumlarımızın mevcut durum bilgilerine ihtiyaç duyulmaktadır.

Bu bağlamda aşağıdaki bağlantıyı kullanarak girilecek veriler daha sonra oluşturulması planlanan çevrimiçi sistem için veritabanının temelini oluşturacak olması nedeniyle, bilgilerin Anaokullarımız hariç tüm kurumlarımız tarafından 22 Mart 2019 Cuma günü mesai bitimine kadar dikkat ve özenle girilmesi büyük önem teşkil etmektedir.

Tereddütte kalınan hususlarla ilgili BT İl Koordinatörlüğü ile 1647 nolu dahili numara üzerinden irtibat kurulabilir.

Bilgi girişi bağlantısı için tıklayınız.

Valilik Binası İl Milli Eğitim Müdürlüğü / DÜZCE - 0380 524 13 80 - 0380 524 13 81 - 0380 524 13 82

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.