DÜZCE İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Düzce Üniversitesi İle Düzce İl Milli Eğitim Müdürlüğü Tarafından İmzalanan Protokol Çerçevesinde 2017–2018 Güz Dönemi Tezsiz Yüksek Lisans Programları Başvuruları

Düzce Üniversitesi ile Müdürlüğümüz arasında okul yöneticisi ve öğretmenlerimize yönelik Düzce Üniversitesi Enstitüler tarafından verilecek lisansüstü eğitimin yürütülmesine ilişkin olarak hazırlanan protokol imzalanarak yürürlüğe konulmuştur.

Protokol kapsamında tezsiz yüksek lisans programına kayıt yaptıracak öğrencilerden öğrenim gideri ücretlerinde (Ders ücretlerinde) Enstitüsü düzeyinde toplamda 20-29 öğrenciye kadar %20, 30-39 öğrenciye kadar %30 ve 40-50 öğrenciye kadar %40 oranda indirim uygulanacaktır.

2017-2018 güz döneminde protokol kapsamında Müdürlüğümüze bağlı resmi/ özel okul yönetici ve öğretmenlerine yönelik olmak üzere Toplam Kalite Yönetimi Tezsiz Yüksek Lisans Programı 20 kontenjan, Birleşik Üstün Yetenekliler Çalışmaları Tezsiz Yüksek Lisans Programı 20 kontenjan, Eğitim Programları ve Öğretimi Tezsiz Yüksek Lisans Programı 20 kontenjan ve Eğitim Yönetimi ve Denetim Tezsiz Yüksek Lisans Programı için 20 kontenjan belirlenmiştir.

Adayların eğitim görmek istedikleri tezsiz yüksek lisans programlarını tercih sırasına göre başvuru formunu doldurmaları gerekmekte olup Müdürlüğümüzce adayların lisans başarı notu dikkate alınarak en yüksek nottan itibaren yapılacak sıralamada kontenjan dâhilinde ve tercihleri doğrultusunda programlara koşulları sağlayan başvuru sahiplerinin seçimi yapılarak kayıt için üniversiteye bildirilecektir.

Protokol kapsamında ek olarak açılacak olan tezli yüksek lisans ve doktora programları ilerleyen günlerde Sosyal Bilimler Enstitüsü ( http://sobe.duzce.edu.tr/), Fen Bilimleri Enstitüsü (http://fbe.duzce.edu.tr/) ile Sağlık Bilimleri Enstitüsü ( http://sbe.duzce.edu.tr/ ) web adreslerinde duyurulacak olup başvurular Düzce Üniversitesinin ilgili Enstitülerine şahsen yapılacaktır.

Düzce Üniversitesi ile Düzce İl Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından imzalanan protokol çerçevesinde 2017–2018 güz dönemi Tezsiz Yüksek Lisans Programlarına başvurular 5 - 13 Eylül 2017 tarihleri arasında yapılacak olup adaylar Başvuru Formu ve eklerini hazırlayarak dosya halinde İl Milli Eğitim Müdürlüğü Strateji Geliştirme Birimine elden teslim edeceklerdir.

 

2017–2018 Güz Dönemi Tezsiz Yüksek Lisans Programları Öğrenci Kontenjanları ve Müracaat Şartlarına (Buradan ulaşabilirsiniz.)

Başvuru Formu (Buradan indirebilirsiniz)

YÖK Not Dönüşüm Tablosuna (Buradan ulaşabilirsiniz.)

 

Görevli Personel Bilgileri

Strateji Geliştirme Birimi

Nagehan Gürsel ÖZCAN

 

0 380 524 1380-1623

Valilik Binası İl Milli Eğitim Müdürlüğü / DÜZCE - 0380 524 13 80 - 0380 524 13 81 - 0380 524 13 82

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.